| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Íriszvezérlés | video |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | nincs WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 82 |
| Függőleges látószög | 46 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
Hikvision DS-2CE16D0T-ITF (3.6mm) Turbo HD kamera
16 865 Ft ( 13 280 Ft + ÁFA )
2 MP THD fix EXIR csőkamera, TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- Szenzorméret: 1/2.8″
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.