| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 2.2 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 52 |
| Függőleges látószög | 30 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
Hikvision DS-2CE16D0T-IRPF (6mm) (C) Turbo HD kamera
14 045 Ft ( 11 059 Ft + ÁFA )
2 MP THD fix IR csőkamera, TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

Nestron NPS-D112D-5A-CCTV Tápegység
Hikvision DS-2DE7A412MCG-EB IP kamera
Hikvision DS-2XS6F85G1-IC1/4G (2.8mm) IP kamera
Nestron NRS-M1616-304-50
Hikvision DS-2DE7S425MW-AEB (F1)(S5) IP kamera
Nestron PSE-30W Poe Injektor
Hikvision DS-1275ZJ-S-SUS
Hikvision DS-1272ZJ-120 fali konzol
Hikvision DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm)(T) IP kamera 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.