| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Íriszvezérlés | video |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Vízszintes látószög | 103 |
| Függőleges látószög | 58 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
Hikvision DS-2CE12DFT-F (2.8mm) Turbo HD kamera
29 465 Ft ( 23 201 Ft + ÁFA )
2 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera, OSD menüvel
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- Optika fajtája: fix
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.