| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 3×4 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1*1/1.8" + 2*1/2.7" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 14 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8000 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 90.0000 |
| Függőleges látószög | 56.0000 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +40°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
Hikvision DS-2CD8447H/B-R (2.8mm) IP kamera
1 011 375 Ft ( 796 358 Ft + ÁFA )
4 MP beltéri tripla lencsés IP kamera, viselkedéselemzés
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 3×4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

Kingston SDCS3/64GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.