| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | P-írisz |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 14 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 39 – 109 |
| Függőleges látószög | 22 – 56 |
| Analóg kimenet(ek) | Szervizcsatlakozó |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
Hikvision DS-2CD7546G0-IZSY (2.8-12mm) IP kamera
371 900 Ft ( 292 835 Ft + ÁFA )
4 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter motoros zoom dómkamera, hang és riasztás be- és kimenet, NEMA 4X
- Kialakítás: dómkamera
- Szerelés: felületre
- Kiegészítő világítás: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.