| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 0 |
| Fogyasztás | 11.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.7 – 9 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.1 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | nincs WDR |
| Optika fajtája | varifokális |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Riasztás bemenet | 0 |
| Riasztás kimenet | 0 |
Hikvision DS-2CD7353F-EI (2.7-9mm) IP kamera
140 075 Ft ( 110 295 Ft + ÁFA )
2 MP varifokális IR mini IP dómkamera
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.