| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | boxkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | P-írisz |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | CS |
| Fogyasztás | 12 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókuszálás | szenzormozgatásos (ABF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 0 |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | nincs |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Rendszámolvasás | Igen |
Hikvision DS-2CD7026G0/P-AP IP kamera
260 695 Ft ( 205 272 Ft + ÁFA )
2 MP DeepinView rendszámolvasó IP WDR DarkFighter boxkamera, hang be- és kimenet, P-írisz
- Kialakítás: boxkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.