| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 20 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| PoE-osztály | HiPoE |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 38 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.006 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Vízszintes látószög | 30 – 101 |
| Függőleges látószög | 22 – 73 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
Hikvision DS-2CD6D54FWD-IZHS (2.8-12mm) IP kamera
568 630 Ft ( 447 740 Ft + ÁFA )
PanoVu Flexible 4×5 MP vandálbiztos EXIR IP panorámakamera, hang és riasztás be- és kimenet
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 20 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD6D54FWD-IZHS (2.8-12mm) IP kamera mellé ajánljuk
Oszlopkonzol, csőkamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér
Fali tartó kötődobozzalKötődoboz DS-2CD6986F-hezFali tartóFüggesztő tartóHáromtengelyes fali tartó panorámakamerákhoz
- Anyag: aluminium
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, oszlopkonzollal, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 310 mm
- Anyag: aluminium
Függesztő tartó 5" speed dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 200
- Szín: fehér
Mennyezeti adapter PTZ dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 57
- Szín: fehér
Függesztő tartó 5" speed dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 500
- Szín: fehér
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, oszlopadapterrel
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, sarokadapterrel
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, kötődobozzal, oszlopadapterrel
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér

Hikvision DS-1662ZJ függesztő konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.