| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 32 MP |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.0009 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G |
| IR LED távolság | 20 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Vízszintes látószög | 180 |
| Függőleges látószög | 95 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Nem |
Hikvision DS-2CD6984G0-IH (2.8mm) IP kamera
Érdeklődj!
PanoVu 180° 4×8 MP IP panorámakamera
- Kialakítás: multiszenzoros kamera
- Felbontás: 32 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD6984G0-IH (2.8mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD6984G0-IH (2.8mm) IP kamera mellé ajánljuk
10 020 Ft ( 7 890 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó 5" speed dómokhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 200
- Szín: fehér
9 080 Ft ( 7 150 Ft + ÁFA )
Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 310
- Szín: fehér

Hikvision DS-1259ZJ Szerelődoboz
Hikvision DS-1602ZJ fali konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.