| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 100 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 11 – 40 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 50 |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 28 – 103 |
| Függőleges látószög | 16 – 58 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
Hikvision DS-2CD6626B/E-HIR5 (3.8-16mm) IP kamera
637 310 Ft ( 501 819 Ft + ÁFA )
2 MP WDR korrózióálló EXIR fix IP csőkamera, hang ki- és bemenet
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.