| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 16 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.7 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.0007 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 75 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
Hikvision DS-2CD6425G0/F-11 (3.7mm)8m IP kamera
445 910 Ft ( 351 110 Ft + ÁFA )
2 MP WDR rejtett IP kamera 1 db befúrható kamerafejjel, riasztás I/O, hang I/O
- Kialakítás: rejthető kamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott

Hikvision DS-1291ZJ-BL fali konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.