| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 6 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 12 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 1.3 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.05 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 15 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Vízszintes látószög | 180 |
| Függőleges látószög | 180 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD6362F-IS (1.27mm) IP kamera
222 470 Ft ( 175 173 Ft + ÁFA )
6 MP 360° IR Smart IP panorámakamera, hang ki- és bemenet
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 6 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.