| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | boxkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | CS |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | nincs |
| Kódolás | H.264(+) / H.265 / MPEG4 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
Hikvision DS-2CD5026G0 IP kamera
209 765 Ft ( 165 169 Ft + ÁFA )
2 MP WDR DarkFighter Smart IP boxkamera
- Kialakítás: boxkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD5026G0
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD5026G0 IP kamera mellé ajánljuk
16 130 Ft ( 12 701 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 650-1200 mm
- Anyag: aluminium
6 100 Ft ( 4 803 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 270-400 mm
- Anyag: aluminium
2 660 Ft ( 2 094 Ft + ÁFA )
Konnektoros tápegység 12 VDC/1 A
- Primer feszültség: 230 V
- Szekunder feszültség: 12 V
- Készülékház: beltéri
124 710 Ft ( 98 197 Ft + ÁFA )
Kültéri hőálló kameraház
- Fűtés: fűtött/szellőztetett
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű
- Tápellátás: 230 VAC
3 440 Ft ( 2 709 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 200 mm
- Anyag: aluminium
4 470 Ft ( 3 520 Ft + ÁFA )
Kül- és beltéri fali tartó boxkamerához és kameraházhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 218
- Szín: fehér
17 140 Ft ( 13 496 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér
66 120 Ft ( 52 063 Ft + ÁFA )
Kültéri kameraház, ablaktörlővel
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű
- Fűtés: szellőztetett
- Tápellátás: 12VDC
18 160 Ft ( 14 299 Ft + ÁFA )
Beltéri kameraház
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű

Hikvision ADS-12FG-12N Tápegység 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.