| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.5" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 12 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.7 – 94 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.007 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 150 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 3 – 59 |
| Függőleges látószög | 1 – 33 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Arcdetektálás | Igen |
Hikvision DS-2CD4A45G0-IZS (4.7-94mm) IP kamera
283 325 Ft ( 223 091 Ft + ÁFA )
4 MP WDR motoros zoom EXIR Smart IP csőkamera, hang be- és kimenet
- Kialakítás: csőkamera
- Szerelés: felületre
- Kiegészítő világítás: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.