| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 11 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 8 – 32 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 100 |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 10 – 31 |
| Függőleges látószög | 6 – 17 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
Hikvision DS-2CD4A25FWD-IZS (8-32mm) IP kamera
231 205 Ft ( 182 051 Ft + ÁFA )
2 MP WDR Lightfighter motoros zoom EXIR Smart IP csőkamera, hang ki- és bemenet
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.