| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 3 MP |
| Kialakítás | boxkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | CS |
| Fogyasztás | 9 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókuszálás | szenzormozgatásos (ABF) |
| Analóg kimenet | van |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | nincs |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
Hikvision DS-2CD4032FWD-A IP kamera
151 765 Ft ( 119 500 Ft + ÁFA )
3 MP WDR Smart IP boxkamera
- Kialakítás: boxkamera
- Felbontás: 3 MP
- IR LED: nincs IR
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.