| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M16 |
| Fogyasztás | 11 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 111 |
| Függőleges látószög | 58 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD3147G3-LISUY (2.8mm) IP kamera
Érdeklődj!
4 MP WDR fix EXIR IP mini dómkamera, IR/láthatófény, hang I/O, riasztás I/O, NEMA 4X
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD3147G3-LISUY (2.8mm) IP kamera mellé ajánljuk
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
Kötődoboz
- Főméret: 120 mm
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
Kültéri kötődoboz dómkamerához
- Főméret: 120 mm
- Anyag: aluminium
- Szín: fehér
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
Fali konzol dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér
Fali konzol dómkamerákhoz, integrált kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér
Függesztő tartó mini dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 575
- Szín: fehér

Hikvision DS-2CD2743G2-LIZS2U (2.8-12mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD2T45G0P-I (1.68mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD3161G2-LIUF (4mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD3046G2-IU/SL(4mm)(H)(eF) IP kamera
Hikvision DS-2CD3086G3-LIUY/SL(2.8mm)(eF IP kamera
Hikvision DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL (2.8mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD7546G0-IZHS(2.8-12mm)(B) IP kamera
Hikvision DS-2CE19U1T-AIT3ZF(2.7-13.5mm) Turbo HD kamera
Hikvision DS-2CD2T46G3-IZS2UY/SL-B(2.8/4 IP kamera
Hikvision DS-2CD2T63G2-4I (2.8mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD2T63G2-2I (6mm) IP kamera
Hikvision DS-2DE4825IWG1-E IP kamera
Hikvision DS-2CE56D0T-IRPF (2.8mm) (C) Turbo HD kamera
Hikvision DS-1276ZJ-SUS sarokkonzol
Hikvision DS-1272ZJ-120 fali konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.