| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 6 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.4" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 9.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.008 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 80 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 40 |
| Függőleges látószög | 26 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD2T65FWD-I8 (8mm) IP kamera
79 555 Ft ( 62 642 Ft + ÁFA )
6 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 6 MP
- Fókusztávolság: 8 mm
Elfogyott

Kingston SDCS3/64GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.