| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 12 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M16 |
| Fogyasztás | 18 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.0008 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265 / MPEG4 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 73 |
| Függőleges látószög | 41 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD2T126G3-IS2UY/SL(4mm)(eF IP kamera
151 800 Ft ( 119 528 Ft + ÁFA )
12 MP AcuSense WDR fix IP csőkamera, fény- és hangriasztás, beépített mikrofon, NEMA 4X
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 12 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Cikkszám: DS-2CD2T126G3-IS2UY/SL(4mm)(eF
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Külső raktáronIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD2T126G3-IS2UY/SL(4mm)(eF IP kamera mellé ajánljuk
14 310 Ft ( 11 268 Ft + ÁFA )
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
8 580 Ft ( 6 756 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
31 990 Ft ( 25 189 Ft + ÁFA )
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
19 200 Ft ( 15 118 Ft + ÁFA )
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
11 040 Ft ( 8 693 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: fehér
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
28 870 Ft ( 22 732 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél

Kingston SDCS3/512GB Memóriakártya
Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.