| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | turret kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Íriszvezérlés | fix |
| Fogyasztás | 20 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265 / MPEG4 |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 42 – 114 |
| Függőleges látószög | 24 – 59 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD2H47G3-LIZS2UY/SL(2.8-12 IP kamera
212 400 Ft ( 167 244 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR motoros IP turret kamera, IR/láthatófény, beépített mikrofon, fény- és hangriasztás
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps

Hikvision iDS-2CD7026G0-AP (C) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C rendszámfelismerő IP kamera
Uniview IPC3612LE-ADF28KC-WL IP kamera
Hikvision DS-KD9403-E6 IP video kaputelefon kültéri egység
Hikvision HM-TJ11-3AMF-Mini1 Hőkamera modul
Uniview IPC3605SB-ADF16KM-I0 IP kamera
Uniview IPC3615SB-ADF28KMC-I0 IP kamera
Hikvision iDS-2CD7146G0-IZHSY(2.8-12)(D) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHS(8-32mm)(C rendszámfelismerő IP kamera
Hikvision iDS-2CD7A45G0-IZHSY(4.7-118mm) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7A45G0-IZHS (4.7-118mm) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7547G0-XZHSY (2.8-12mm) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS(2.8-12mm)(D) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7586G2-XZHSY (8-32mm) IP kamera 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.