| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 1 MP |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Szenzorméret | 1/4" |
| Íriszvezérlés | video |
| Fogyasztás | 3 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | nincs |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | nincs |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 53 |
| Függőleges látószög | 30 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD2D14WD (3.6mm) IP kamera
40 880 Ft ( 32 189 Ft + ÁFA )
1 MP WDR mini IP ATM kamera
- Kialakítás: rejthető kamera
- Felbontás: 1 MP
- IR LED: nincs IR
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.