| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 5.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 1.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 8 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Vízszintes látószög | 186 |
| Függőleges látószög | 106 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD2942F-IS (1.6mm) IP kamera
123 380 Ft ( 97 150 Ft + ÁFA )
4 MP mini IR IP panorámakamera 186° látószöggel, hang ki- és bemenet
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.