| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 8 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 15 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.003 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 60 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 46 – 108 |
| Függőleges látószög | 26 – 59 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD2686G2-IZS (2.8-12mm) IP kamera
191 110 Ft ( 150 480 Ft + ÁFA )
8 MP AcuSense WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera, hang I/O, integrált RJ45
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
Elfogyott

Dahua VTO4202F-MK IP video kaputelefon kültéri modulegység 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.