| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 6 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.9" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 18 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 27 – 88 |
| Függőleges látószög | 18 – 56 |
| Analóg kimenet(ek) | Szervizcsatlakozó |
Hikvision DS-2CD2663G0-IZS (2.8-12mm)(B) IP kamera
133 670 Ft ( 105 252 Ft + ÁFA )
6 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera, hang ki- és bemenet
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 6 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.