– 1/3″ Progressive scan CMOS
– Minimum fényszükséglet: 0,07 Lux (@F1.2, AGC ON), 0.00 Lux IR leddel
– Lencse: 2.8mm ( 4mm, 6mm változat rendelhető )
– Látószög: 90°
– Day&Night funkció (mechanikus IR cut filter)
– 3D DNR zajszűrés
– Felbontás: 3MP (2048×1536)
– Tömörítés: H264/MJPEG
– FPS: 2048×1536/12.5fps, 1920×1080/25fps
– Háttérfény kompenzáció (BLC)
– Hálózati csatlakozó: 1xRJ45 10/100Mb
– Időjárásálló kültéri ház (IP66)
– Beépített IR ledek (max. 10m)
– Digitális WDR funkció
– Onvif, PSIA támogatás
– Mozgás-, szabotázs-, jelvesztés- hálóhiba-, rögzítési hiba-, IP cím hiba-érzékelés
– Beépített micro SD/SDHC/SDXC foglalat (max. 64GB)
– Wireless B/G/N
– Alarm I/O
– Beépített mikrofon
– Tápellátás: 12V DC (tápegység nem tartozék), PoE
– Fogyasztás: max 5W
– Működési hőmérséklet: -30C ~ 60C
– Méret: 99.3×96.7×52.8mm
– Súly: 600g
– Hikvision DDNS szolgáltatás
– ingyenes iVMS-4500 andorid, iOS, Windows Phone alkalmazás
– Hikvison iVMS-4200 kliensszoftver Windows / MAC számítógépekre
Hikvision DS-2CD2532F-IWS IP kamera
88 010 Ft ( 69 299 Ft + ÁFA )
3 MP WiFi fix IP mini IR dómkamera, hang kimenettel és mikrofonnal
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 3 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD2532F-IWS (2.8mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 3 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Analóg kimenet | nincs |
| Alarm bemenet | 1 |
| Alarm kimenet | 1 |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 10 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.




Értékelések
Még nincsenek értékelések.