| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 0 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Analóg kimenet | nincs |
| Alarm bemenet | 0 |
| Alarm kimenet | 0 |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 10 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
Hikvision DS-2CD2522FWD-I (6mm) IP kamera
Érdeklődj!
2 MP WDR fix IR IP mini dómkamera
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD2522FWD-I (6mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD2522FWD-I (6mm) IP kamera mellé ajánljuk
4 240 Ft ( 3 339 Ft + ÁFA )
Kültéri kötődoboz dómkamerához
- Főméret: 120 mm
- Anyag: aluminium
- Szín: fehér
14 510 Ft ( 11 425 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
28 820 Ft ( 22 693 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
8 010 Ft ( 6 307 Ft + ÁFA )
Fali konzol dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér
14 510 Ft ( 11 425 Ft + ÁFA )
Fali konzol dómkamerákhoz, integrált kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér
22 180 Ft ( 17 465 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó mini dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 575
- Szín: fehér




Értékelések
Még nincsenek értékelések.