| Day/Night | színes |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 8 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.2" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Hang bemenet | 1 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | láthatófény |
| Vízszintes látószög | 102 |
| Függőleges látószög | 52 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Igen |
| ColorVu | |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD2387G2-LSU/SL-B (2.8mm)C IP kamera
113 560 Ft ( 89 417 Ft + ÁFA )
8 MP fix ColorVu AcuSense IP dómkamera, láthatófény, fény- és hangriasztás, fekete
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD2387G2-LSU/SL-B (2.8mm)C
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD2387G2-LSU/SL-B (2.8mm)C IP kamera mellé ajánljuk
20 620 Ft ( 16 236 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél, fekete
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
17 220 Ft ( 13 559 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, fekete, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
2 660 Ft ( 2 094 Ft + ÁFA )
Konnektoros tápegység 12 VDC/1 A
- Primer feszültség: 230 V
- Szekunder feszültség: 12 V
- Készülékház: beltéri

Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera
Hikvision ADS-12FG-12N Tápegység
Hikvision DS-1275ZJ-SUS-B 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.