| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 0 |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Alarm bemenet | 0 |
| Alarm kimenet | 0 |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 103 |
| Függőleges látószög | 58 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD2343G0-I5/32GI (2.8mm) IP kamera
73 620 Ft ( 57 969 Ft + ÁFA )
4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera, 32 GB microSD kártya
- Kialakítás: dómkamera
- Szerelés: felületre
- Kiegészítő világítás: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.