| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 12 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | turret kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M16 |
| Fogyasztás | 18 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0008 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265 / MPEG4 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 73 |
| Függőleges látószög | 52 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD23126G3-IS2UY/SL(4mm)(eF IP kamera
124 150 Ft ( 97 756 Ft + ÁFA )
12 MP WDR fix AcuSense IP turret kamera, fény- és hangriasztás, hang I/O, riasztás I/O, NEMA 4X
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 12 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD23126G3-IS2UY/SL(4mm)(eF IP kamera mellé ajánljuk
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
Oszlop konzol kamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 549
- 2 mm
Fali tartó dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: alumínium + rozsdamentes acél
- Szín: fehér
Kötődoboz
- Főméret: 140 mm
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
Kültéri kötődoboz kamerához
- Anyag: műanyag
- Szín: fehér
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
Fali konzol dómkamerákhoz, integrált kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 140
- Szín: fehér
Függesztő tartó dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 545
- Szín: fehér
Fali konzol dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 140
- Szín: fehér

Hikvision DS-1273ZJ-140 fali konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.