– 1/3″ Progressive scan CMOS
– Minimum fényszükséglet: 0,07 Lux (@F1.2, AGC ON), 0.00 Lux IR leddel
– Lencse: 2.8mm (4mm, 6mm, 12mm változat rendelhető)
– Látószög: 85°
– Day&Night funkció (mechanikus IR cut filter)
– 3D DNR zajszűrés
– Felbontás: 2MP (1920×1080)
– Tömörítés: H264/MJPEG
– FPS: 1920×1080/25fps
– Háttérfény kompenzáció (BLC)
– Hálózati csatlakozó: 1xRJ45 10/100Mb
– Időjárásálló kültéri ház (IP66)
– Beépített IR ledek (10 – 30m)
– Digitális WDR funkció
– Onvif, PSIA, CGI támogatás
– Mozgás-, szabotázs-, jelvesztés- hálóhiba-, rögzítési hiba-, IP cím hiba-érzékelés
– SD kártyafoglalat: microSD/SDHC/SDXC (max. 64GB)
– Tápellátás: 12V DC (tápegység nem tartozék), PoE
– Fogyasztás: max 7W
– Működési hőmérséklet: -30C ~ 60C
– Méret: 111x82mm
– Súly: 500g
– Hikvision DDNS szolgáltatás
– ingyenes iVMS-4500 andorid, iOS, Windows Phone alkalmazás
– Hikvison iVMS-4200 kliensszoftver Windows / MAC számítógépekre
Hikvision DS-2CD2120F-I (2.8mm) IP kamera
34 810 Ft ( 27 409 Ft + ÁFA )
2 MP fix IR IP dómkamera
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- IR LED: IR LED
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD2120F-I (2.8mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 0 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 5.3 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 106 |
| Függőleges látószög | 56 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Riasztás bemenet | 0 |
| Riasztás kimenet | 0 |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.




Értékelések
Még nincsenek értékelések.