| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 37 |
| Függőleges látószög | 21 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD2043G0-I (8mm) IP kamera
54 915 Ft ( 43 240 Ft + ÁFA )
4 MP WDR fix EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- IR LED: EXIR LED
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.