| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 0 |
| Fogyasztás | 12.9 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8000 – 12.0000 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 0 |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| IR LED távolság | 50 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 31.0000 – 102.0000 |
| Függőleges látószög | 18.0000 – 55.0000 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Nem |
| Riasztás kimenet | 0 |
Hikvision DS-2CD1643G0-IZ (2.8-12mm)(C) IP kamera
59 565 Ft ( 46 902 Ft + ÁFA )
4 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.