| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE+ |
| Íriszvezérlés | fix |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 30 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Vízszintes látószög | 86 |
| Függőleges látószög | 58 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
Hikvision DS-2CD1023G0-I (4mm) IP kamera
37 955 Ft ( 29 886 Ft + ÁFA )
2 MP fix IR IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- Fókusztávolság: 4 mm
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.