| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 5 MP |
| Kialakítás | dómkamera |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 5.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 1.1 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| IR LED távolság | 20 |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | EXIR LED |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Vízszintes látószög | 180 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
Hikvision DS-2CC52H1T-FITS (1.1mm) Turbo HD kamera
109 510 Ft ( 86 228 Ft + ÁFA )
5 MP THD EXIR panorámakamera, OSD menüvel
- Kialakítás: dómkamera
- Felbontás: 5 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CC52H1T-FITS (1.1mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, Kamera, Turbo HD kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CC52H1T-FITS (1.1mm) Turbo HD kamera mellé ajánljuk
16 130 Ft ( 12 701 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 650-1200 mm
- Anyag: aluminium
6 100 Ft ( 4 803 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 270-400 mm
- Anyag: aluminium
3 440 Ft ( 2 709 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 200 mm
- Anyag: aluminium
6 990 Ft ( 5 504 Ft + ÁFA )
Beltéri fali konzol PTZ kamerákhoz, műanyag
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 130
- Szín: fehér
1 430 Ft ( 1 126 Ft + ÁFA )
Ferde mennyezeti kötődoboz
- Főméret: 111
- Szín: fehér
- Anyag: műanyag
17 140 Ft ( 13 496 Ft + ÁFA )
Teleszkópos konzol
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 120
- Szín: fehér

Hikvision DS-1297ZJ függesztő konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.