| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 2 MP |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Íriszvezérlés | auto |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4.8 – 120 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 3 – 61 |
| Függőleges látószög | 2 – 33 |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| RS-485 | |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 150 m |
Dahua PTZ1A225-HNR-XA IP kamera
425 965 Ft ( 335 406 Ft + ÁFA )
2 MP WizSence WDR motoros IP PTZ dómkamera, 25x zoom, SMDplus, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Elfogyott




Értékelések
Még nincsenek értékelések.