| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 8 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | P-írisz |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.7 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0003 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 48 – 105 |
| Függőleges látószög | 27 – 55 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 3 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kétirányú hang | Igen |
| RS-485 | |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Arcfelismerés |
Dahua IPC-HFW7842H-Z-X IP kamera
413 975 Ft ( 325 965 Ft + ÁFA )
8 MP WizMindX WDR motoros IR IP csőkamera, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: IPC-HFW7842H-Z-X
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Dahua IPC-HFW7842H-Z-X IP kamera mellé ajánljuk
16 900 Ft ( 13 307 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol kamerákhoz és fali tartókhoz, 80-150 mm átmérőhöz
- Anyag: rozsdamentes acél + acél
- Szín: fehér
6 750 Ft ( 5 315 Ft + ÁFA )
12VDC 2A tápegység, asztali kivitel
- Primer feszültség: 230 V
- Szekunder feszültség: 12 V
- Készülékház: beltéri




Értékelések
Még nincsenek értékelések.