| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Felbontás | 4 MP |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 2*1/1.8" |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M16 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/G/T |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 97 |
| Függőleges látószög | 48 |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 50 m |
Dahua IPC-HFW5449T1-ASE-D2-0360B IP kamera
214 615 Ft ( 168 988 Ft + ÁFA )
4 MP Dual WizMind Full-color DWDR fix láthatófény IP csőkamera, SMD3.0, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: IPC-HFW5449T1-ASE-D2-0360B
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Dahua IPC-HFW5449T1-ASE-D2-0360B IP kamera mellé ajánljuk
8 400 Ft ( 6 614 Ft + ÁFA )
Kültéri kötődoboz kamerákhoz
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
6 970 Ft ( 5 488 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol kamerákhoz és fali tartókhoz, 80-150 mm átmérőhöz
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
8 720 Ft ( 6 866 Ft + ÁFA )
Fali tartó kamerákhoz
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
23 040 Ft ( 18 142 Ft + ÁFA )
Mennyezeti függesztő konzol
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
6 970 Ft ( 5 488 Ft + ÁFA )
Mennyezeti konzol adapter
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér

Dahua PFA109 mennyezeti konzol 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.