| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 7 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 103 |
| Függőleges látószög | 58 |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Hikvision DS-2XE6046G0-LIS(ADC)(2.8mm)5m IP kamera
295 130 Ft ( 232 386 Ft + ÁFA )
4 MP WDR robbanásbiztos fix EXIR IP csőkamera, hang I/O, riasztás I/O
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps

Hikvision DS-1275ZJ-S-SUS 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.