| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 42 – 114 |
| Függőleges látószög | 24 – 59 |
| Analóg kimenet(ek) | Szervizcsatlakozó |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| RS-485 |
Hikvision DS-2XC6745G0-IZHS (2.8-12mm) IP kamera
573 020 Ft ( 451 197 Ft + ÁFA )
4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera, hang I/O, riasztás I/O, NEMA 4X
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps




Értékelések
Még nincsenek értékelések.