| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 8 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| Íriszvezérlés | video |
| Fogyasztás | 50 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 6 – 216 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 2 – 56 |
| Függőleges látószög | 1 – 34 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Rendszámolvasás | Igen |
Hikvision DS-2DF6A836XS-AELY (T2) rendszámfelismerő IP kamera
233 955 Ft ( 184 217 Ft + ÁFA )
8 MP rendszámolvasó IP PTZ dómkamera, 36x zoom, 24 VAC/HiPoE
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps

Kingston SDCS3/64GB Memóriakártya 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.