| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 8 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Fogyasztás | 65 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264(+) / H.265(+) / MJPEG |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 42 – 104 |
| Függőleges látószög | 24 – 54 |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Nem |
| Auto Tracking | Nem |
| RS-485 | |
| Villogó fény | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera
428 000 Ft ( 337 008 Ft + ÁFA )
8 MP EXIR IP motoros zoom csőkamera, hang I/O riasztás I/O
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Cikkszám: DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera mellé ajánljuk
9 970 Ft ( 7 850 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
28 430 Ft ( 22 386 Ft + ÁFA )
Fali tartó, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: szürke
5 380 Ft ( 4 236 Ft + ÁFA )
Kül- és beltéri fali tartó boxkamerához és kameraházhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 298
- Szín: fehér
22 510 Ft ( 17 724 Ft + ÁFA )
Mennyezeti hattyúnyakkonzol box- és zoomkamerához, alumínium, fehér
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 256
- Szín: fehér




Értékelések
Még nincsenek értékelések.