| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 12 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M16 |
| Fogyasztás | 19 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0008 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / H.265 / MPEG4 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 73 |
| Függőleges látószög | 41 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Hikvision DS-2CD20126G3-IUY/SL (4mm)(eF) IP kamera
113 720 Ft ( 89 543 Ft + ÁFA )
12 MP WDR fix AcuSense IP csőkamera, beépített mikrofon, fény- és hangriasztás, NEMA 4X
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 12 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Cikkszám: DS-2CD20126G3-IUY/SL (4mm)(eF)
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP kamera, Kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hikvision DS-2CD20126G3-IUY/SL (4mm)(eF) IP kamera mellé ajánljuk
13 880 Ft ( 10 929 Ft + ÁFA )
128GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 128 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
9 970 Ft ( 7 850 Ft + ÁFA )
64GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 64 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
31 990 Ft ( 25 189 Ft + ÁFA )
512GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 512 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
20 840 Ft ( 16 409 Ft + ÁFA )
256GB microSD kártya, microSDXC, UHS-I Speed Class, U1, V10, adapterrel
- Kapacitás: 256 GB
- Méret: microSDXC
- Működési hőmérséklet: -25°C / +85°C
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, rozsdamentes acél, 67-127mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: rozsdamentes acél
28 870 Ft ( 22 732 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: rozsdamentes acél

Hikvision DS-2CD1047G3H-LIU (4mm) IP kamera
Hikvision DS-2DE5225W-AE3 (T5) IP kamera
Hikvision DS-2CD2423G2-IW (2.8mm)(W) IP kamera
Hikvision DS-1661ZJ függesztő konzol
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF (2.8mm) IP kamera
Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHS(8-32mm)(C rendszámfelismerő IP kamera
Hikvision DS-2CD3387G2P-LSU/SL (4mm)(C) IP kamera
Hikvision DS-2CD1147G3H-LIU (2.8mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SL-B (2.8mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU (4mm)(eF) IP kamera
Hikvision DS-2DF8C835MHS-DEL rendszámfelismerő IP kamera
Hikvision iDS-2CD7146G2-IZHSY (8-32mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD2086G2H-I2U/SL-B(2.8)/eF IP kamera
Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU-B(2.8-12) IP kamera
Hikvision DS-2CD3586G2-IS (4mm)(H)(eF) IP kamera
Hikvision DS-2CD2127G2 (2.8mm)(C) IP kamera
Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU-B(2.8mm)(eF) IP kamera
Hikvision DS-2CD2T43G2-4LI (4mm) IP kamera
Hikvision DS-2XS6A87G1-LS/C36S80 (2.8mm) napelemes IP kamera
Dahua IPC-HFW1230DS-SAW-0360B IP kamera
Hikvision DS-2CD2T83G2-4I (6mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD1T23G2-I (6mm)(T) IP kamera
Hikvision DS-2DF6A836X-AEL (T5) rendszámfelismerő IP kamera
Hikvision DS-2CD2323G2-LI2U-B (2.8mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD2783G2-LIZS2U (2.8-12mm) IP kamera
Hikvision DS-2CD3786G2T-IZSY(7-35mm)(H)( IP kamera
Ajax BULLETCAM-8MP-WHITE-2.8mm IP kamera 


Értékelések
Még nincsenek értékelések.