Weboldalunk sütiket (cookie) használ a tökéletesebb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával ön hozzájárul a sütik használatához. További információ

Elfogadom
Termékek Menü
0

Switch modul

Rendezés:
Gyártó cikkszám: CIS MGBLX1
Rendelésre 1-2 hét
54.680 Ft
Gyártó cikkszám: CIS MFEFX1
Rendelésre 1-2 hét
27.977 Ft
Gyártó cikkszám: CIS MGBSX1
Rendelésre 1-2 hét
36.421 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-210
D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)
Rendelésre 1-2 hét
48.385 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-211
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
Rendelésre 1-2 hét
34.417 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-310GT
D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX. 10km
Rendelésre 1-3 nap
24.612 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-311GT
D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX. 550m
Rendelésre 1-3 nap
17.195 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-312GT2
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX. 2km for all
Rendelésre 1-2 hét
93.702 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-314GT
D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 50km
Rendelésre 1-2 hét
160.933 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-410CX
D-Link 1 10GbE CX4 Copper Module for DGS-3400 Series
Rendelésre 1-2 hét
116.330 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-421XT
D-Link 1-Port 10GbE XFP fiber transceiver (300m)
Rendelésre 1-2 hét
338.783 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-431XT
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver. 80/300m
Rendelésre 1-2 hét
113.867 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-432XT
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver. 10km
Rendelésre 1-3 nap
166.601 Ft
Gyártó cikkszám: DEM-432XT-DD
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, DDM, 10km
Rendelésre 1-2 hét
304.241 Ft
Gyártó cikkszám: DGS-6600-16XS-D
D-Link 16-port 10 Gigabit Ethernet SFP+ modul - SFP+ ports compliant to following standards: 1. IEEE 802.3ae compliance 2. Support Full-Duplex operations - SFP+ Transceivers Supported: 1. DEM-431XT (10GBASE-SR, Multi-Mode, 80/300m) 2. DEM-432XT (10GBASE-
Rendelésre 1-2 hét
3.499.434 Ft
Gyártó cikkszám: DGS-6600-CM-II
D-Link CPU module for DGS-6604/8 chassis, 576G Switching capacity - Out of band Management - 1.3GHz CPU 2GB RAM - 2 Compact Flash Slots - Console connection via RS-232 or USB Type B female connector
Rendelésre 1-2 hét
1.478.176 Ft
Gyártó cikkszám: DPS-200
D-Link 60W kiegészítő segédáramforrás
Rendelésre 1-2 hét
83.619 Ft
Gyártó cikkszám: DPS-500
D-Link 140W Redundant Power Supply
Rendelésre 1-2 hét
147.444 Ft
Gyártó cikkszám: DPS-800
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis
Rendelésre 1-2 hét
33.883 Ft
Gyártó cikkszám: DXS-3600-EM-4XT
D-Link 4 x 10GBASE-T module - For DXS-3600-32S and DXS-3600-16S
Rendelésre 1-2 hét
657.172 Ft